Pokožka so sklonom k akné je spôsobená nadmernou tvorbou kožného mazu. V La Roche-Posay sme vyvinuli čistiaci a upokojujúci rad korigujúci tieto vady. Obsahuje dobre tolerované a účinné aktívne látky, ako je kyselina salicylová či niacínamid. Každý produkt udržiava pokožku hydratovanú a zároveň sa zameriava na nedokonalosti, znižuje výskyt mastnej pokožky a rozšírených pórov.
Dospelí Tínedžeri Proti rozšíreným pórom Proti nedokonalostiam Proti škvrnám Antirecidívny Proti lesku Čistenie Komfort Korekčný Exfoliuje Dlhotrvajúci Odličovanie make-upu Zmatňuje Hydratuje Čistí Vyhladzuje Uvoľňuje upchaté póry Zjednocuje UV ochrana Akné Čierne bodky s tmavými škvrnami Suchosť Nedokonalosť Stopy Mastnota Jazvy Citlivá pleť Pleť vysušená v dôsledku liečby Ochrana pred slnkom Pleť so sklonom k akné Zmiešaná pleť Mastná pleť Citlivá pleť

EXPERTNÝ RAD
PRE MASTNÚ POKOŽKU SO SKLONOM K AKNÉ

NÁŠ ZÁVÄZOK
BEZPEČNOSTI

Bezpečnostné štandardy nad rámec medzinárodných predpisov o kozmetických produktoch.

100 % PRÍPRAVKOV
TESTOVANÝCH NA ALERGIE

Pozrieť viac
Jediná podmienka = žiadne alergické reakcie
Ak zaznamenáme čo i len jediný prípad alergie, vraciame sa do laboratórií a upravujeme zloženie produktu.

IBA TO NEVYHNUTNÉ
V SPRÁVNEJ AKTÍVNEJ DÁVKE

Pozrieť viac
Naše prípravky, vyvinuté v spolupráci s dermatológmi a toxikológmi, obsahujú iba nevyhnutné ingrediencie v správnej účinnej dávke.

TESTOVANÉ
NA VEĽMI CITLIVEJ
 PLETI

Pozrieť viac
Tolerancia našich prípravkov je overená na najcitlivejšej pleti: reaktívnej, alergickej, so sklonom k akné, atopickej, poškodenej alebo oslabenej liečbou rakoviny.

OCHRANA ZLOŽENIA
PO CELÝ ČAS

Pozrieť viac
Vyberáme len obaly s tou najlepšou ochranou, aby sme použili iba nevyhnutné konzervačné látky, ktoré zaručujú zachovanie tolerancie a účinnosti po celý čas.