Všetky komentáre k:
HYALU B5 OČNÝ

1. dermokozmetické riešenie proti vráskam, ktoré opätovne vypĺňa pleť od La Roche-Posay

3337875613668
Detaily k prípravku
HYALU B5 OČNÝ -  obnovujúci a vypĺňajúci krém pre citlivú pleť

8 recenzia

5.08

Od: 

Vek: 40-49 roky

5

“ HYALU B5 - očný krém ”

HYALU B5 očný krém je zo všetkých výrobkov HYALU B5 najkrémovejší. Aj keď je hustejší veľmi ľahko sa rozotiera a asi bez parfumácie, čo okoliu očí vyhovuje. Po používaní necítiť žiadne štípanie či svrbenie v okolí očí. Po aplikácii je pleť jemnejšia, hladšia a príjemnejšia na dotyk. Po asi 3 týždňoch cítiť spevnenie a vypnutie pleti. Odporúčam vyskúšať a presvedčiť sa na vlastnej koži :)

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Hyalu B5 očný ”

Tento očný krém je hutnejšej konzistencie no zároveň stačí malé množstvo na očné okolie, ľahko sa rozotrie a okamžite sa vstrebáva, parfumácia produktu je veľmi jemná - neprekáža mi, efekt po aplikácii je okamžite citeľný a pretrvávava až do rána, po niekoľko týždňovom používaní je očné okolie sviežejšie, kruhy pod očami pôsobia redukované, po aplikácii nespôsobuje štípanie, nemám mu čo vytknúť :) .

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Hyalu B5 očný krém ”

Tento prípravok na hydratáciu očného okolia hodnotím veľmi pozitívne. Príjemná vôňa ako aj konzistencia, vďaka ktorej sa krém ľahko nanáša, zároveň krém nedráždi oči. Mala som pocit hydratovanej a rozjasnenej pokožky okolo očí. Jemné vrásky okolo očí boli menej viditeľné. Očný krém budem určite naďalej používať.

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Kvalitný očný krém ”

Hyalu B5 očný krém od La Roche Posay je perfektný. Som s ním veľmi spokojná. Nedráždi citlivé očné okolie. Pozitívne hodnotím to, že je neparfumovaný. Zloženie s kyselinou hyalurónovou a vitamínom B5 výborne hydratuje a vypína očné okolie. Pomáha obnoviť unavené očné okolie a kožnú bariéru v oblasti očí. Jemné vrásky v okolí očí sú vyhladené. Je výborný aj ako podklad pod mejkap alebo korektor.

Od: 

4

“ Ina D. ”

Krém je príjemnej konzistencie, možno hustejší ako pri iných očných krémoch, avšak nespôsobuje to problém pri aplikácii.Po nanesení krému mám však pocit pnutia,čo ale môže byť individuálne.Výhodou je ,že nedráždi a odporúčam aj pre nositeľky kontaktných šošoviek.Nevýhodu vidím v ťažšom nanesení makepu po aplikácii.Očné okolie má po používaní sviežejší vzhľad, samozrejme, rátajte s tým, že vrásky, ktoré máte, krémom zázračne nezmiznú.

Od: 

Vek: 30-39 roky

4

“ Hyalu B5 Ocny krem ”

Tento ocny krem ma hustejsiu formulu na aku som bola doteraz zvyknuta pri inych ocnych kremoch, co je podla mna vcelku vyhoda, nakolko nezanechava zbytocne lesklu vrstvu a rychlejsie sa vstrebava. Ocenujem, ze je bez parfumacie a je vhodny aj pre citlivu pokozku a to najma v okoli oci. Po mesiaci pouzivania som videla zmeny najma v hydratacii pokozky, redukcii mensich vrasok a celkovy vzhlad tvare mi pride vdaka nemu sviezejsi a rozjasnenejsi a menej unavenejsi. Celkovo som s kremom velmi spokojna a rada ho budem pouzivat aj do buducna.

Odporúčané pre Vás

Zobraziť všetky články