Všetky komentáre k:
Toleriane Ultra Dermallergo
Sérum s 0,1% Neurosensinom

Denné upokojujúce hydratačné sérum

3337875693820
Detaily k prípravku
Toleriane Ultra Dermallergo Sérum s 0,1% Neurosensinom  obrázok z {radu_Label}, od La Roche-Posay

10 recenzia

5.010

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Dermallergo Sérum ”

Od pôrodu mám problémy s pleťou, je precitlivená a musím si vyberať pleťovú kozmetiku opatrne, nakoľko reagujem hneď začervenaním predovšetkým na lícach. Odkedy používam toto sérum, červenanie úplne ustúpilo, takže tomuto séru určite zostávam verná. Konzistencia nie je lepkavá, rýchlo vsiakne do pleti, nie je problém na neho potom naniesť krém.

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Ivana D. Poprad ”

Sérum je pre moju náročnú pleť vynikajúce, okamžite upokojí začervenané miesta a pleť výborne hydratuje. Sérum mi stačilo naniesť večer pred spaním v malinkom množste. Určite odporúčam.

Od: 

Vek: 40-49 roky

5

“ Prekvapujúce sérum ”

Mám pleť citlivú na rôzne podnety, čo sa prejavuje najmä lokálnym začervenaním, občas akné. Sérum ma veľmi prekvapilo, používala som ho každé ráno. Pleť sa naozaj upokojila a farebne zjednotila, čo som už ani neočakávala. Určite sérum zaradím aj naďalej do svojej každodennej starostlivosti.

Od: 

Vek: 18-24 roky

5

“ Super multifunkčné sérum ”

Rozhodol som sa pre toto sérum, pretože moja pleť je iritovaná liečbou akné. Sérum upokojuje podráždene miesta a bojuje so začervenaním. Výhodou je ultra čisté zloženie, vďaka ktorému môžete použiť toto sérum aj po mezoterapii . Ak je vaša pleť vysušená dôsledkom medikamentoznej liečby, tento produkt sa postará o super hydratáciu.

Od: 

Vek: 40-49 roky

5

“ Recenzia ”

Som alergička, moja pleť je veľmi citlivá, býva často podráždená. Na takýto prípravok som čakala dlho. Nanášam si ho hlavne na krk, ktorý mám veľmi citlivý, podráždený. Po nanesení séra, pokožka na krku bola okamžite hydratovaná a upokojená, začervenanie aj pálenie sa zmiernilo. Stačí skutočne naniesť len pár kvapiek. Pre citlivú až alergickú pleť, sérum rozhodne odporúčam. Určite si ho budem pravidelne dokupovať.

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Topkove sérum ”

Mám suchú citlivú pleť a to sérum je pre mňa najlepšie. Nestipe, nemám po ňom fľaky, krásne zjednotí a hydratuje. Používam ráno a večer. Stačí mi jedna kvapka. Keď som si dala viac, zmolkovalo sa mi. Určite si ešte kúpim.

Odporúčané pre Vás

Zobraziť všetky články