Všetky komentáre k:
Toleriane Ultra Dermallergo
Sérum s 0,1% Neurosensinom

Denné upokojujúce hydratačné sérum

3337875693820
Detaily k prípravku
Toleriane Ultra Dermallergo Sérum s 0,1% Neurosensinom  obrázok z {radu_Label}, od La Roche-Posay

12 recenzia

5.012

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Upokojujuce serum ”

Serum pouzivam prilezitostne, ked vo vecernych hodinach pocitujem neprijemne pnutie pokozky tvare, alebo svrbenie ci palenie v okoli pier. Poskytuje omamzitu ulavu aj v malom mnozstve. Naozaj staci par kvapiek. Serum ma lahku, jemne gelovu konzistenciu a ciru farbu. Lahko sa rozotiera, naozaj jemnucko schladi, nezanechava neprijemny film. Vyborny produkt na akutne prejavy alergie a podrazdenia tvare.

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Max spokojnosť ”

S týmto sérom som neskutočne spokojná. Moja pleť už po pár dňoch používania bola zjednotená a bez akéhokoľvek pocitu svrbenia, pálenia, či napätia. Stačí naozaj pár kvapiek ráno a večer. Konzistencia je glejovitá a bez zápachu. Produkt vrelo odporúčam pri citlivej pleti a určite mu ostanem verná.

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Dermallergo Sérum ”

Od pôrodu mám problémy s pleťou, je precitlivená a musím si vyberať pleťovú kozmetiku opatrne, nakoľko reagujem hneď začervenaním predovšetkým na lícach. Odkedy používam toto sérum, červenanie úplne ustúpilo, takže tomuto séru určite zostávam verná. Konzistencia nie je lepkavá, rýchlo vsiakne do pleti, nie je problém na neho potom naniesť krém.

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Ivana D. Poprad ”

Sérum je pre moju náročnú pleť vynikajúce, okamžite upokojí začervenané miesta a pleť výborne hydratuje. Sérum mi stačilo naniesť večer pred spaním v malinkom množste. Určite odporúčam.

Od: 

Vek: 40-49 roky

5

“ Prekvapujúce sérum ”

Mám pleť citlivú na rôzne podnety, čo sa prejavuje najmä lokálnym začervenaním, občas akné. Sérum ma veľmi prekvapilo, používala som ho každé ráno. Pleť sa naozaj upokojila a farebne zjednotila, čo som už ani neočakávala. Určite sérum zaradím aj naďalej do svojej každodennej starostlivosti.

Od: 

Vek: 18-24 roky

5

“ Super multifunkčné sérum ”

Rozhodol som sa pre toto sérum, pretože moja pleť je iritovaná liečbou akné. Sérum upokojuje podráždene miesta a bojuje so začervenaním. Výhodou je ultra čisté zloženie, vďaka ktorému môžete použiť toto sérum aj po mezoterapii . Ak je vaša pleť vysušená dôsledkom medikamentoznej liečby, tento produkt sa postará o super hydratáciu.

Odporúčané pre Vás

Zobraziť všetky články