Všetky komentáre k:
Effaclar DUO (+) SPF 30

Korekčný krém uvoľňujúci póry proti nedokonalostiam pleti, stopám po akné a s ochranou pred UV žiarením.

3337875549493
Detaily k prípravku
Effaclar DUO (+) SPF 30 obrázok z {radu_Label}, od La Roche-Posay

11 recenzia

5.011

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Effaclar duo ”

Tento krém som sa rozhodla vyskusat a urobila som dobre. Už po týždni som videla zmeny na pokožke,bola čistejšia a dokonca i fľaky po akné boli menej viditeľné nadalej budem pouzivat a doobjednala som dalsie vyrobky dakujem za moznost to vyskusat urcite odporucam

Od: 

Vek: 20-29 roky

5

“ Recenzia ”

Krémik s SPF je neskutočný na leto...som sním veľmi spokojna a taktiež s krémikom bez SPF krorý používam už dlhšiu dobu...má príjemnú vôňu a výbornú konzistenciu...výborne sa vstrebáva a nezanecháva mastný film...pleť po použití je hebká a bez mazu ..výborný produkt

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Spokojnosť ”

Krém mi neskutočne sadol. Má príjemnú jemnú vôňu a ľahkú konzistenciu, ktorá nezaťažuje pleť. Používam ho ráno aj pod make-up. Pleť je po nanesení vyhladená, neleskne sa, zostáva hydratovaná a zmatnená po celý deň. Zaznamenala som aj nižší výskyt vyrážok, čo veľmi oceňujem.

Od: 

5

“ Super krém s SPF ”

Tento krém mi neskustočne pomohol v mojom boji priti akné. Ma ľahkú a príjemnú konzistenciu, ľahko sa roztiera a navyše nezanecháva pocit mastnoty na pleti. Navyše tento typ v kombináci spolu s SPF chráni pred slnkom. Po používaní som zaznamenala viditelne výsledky a redukciu tvorby akné. Krém som používala iba ako denný, na nočnú rutinu by som volila Effaclar Duo bez SPF.

Od: 

Vek: 20-29 roky

5

“ Letný zázrak ”

Krém je pre mňa osobne veľké prekvapenie. Vyskúšala som viacero krémov pri boji s akné, no tento vyhovuje úplne najviac. Krém má ľahučkú konzistenciu, je potrebné ho viac rozotrieť po pokožke, aby nezostával biely film, ale netreba tlačiť, nakoľko sa ľahko nanáša a vstrebáva. Pleť po ňom je hebká, hydratovaná, chránená pred slniečkom, keďže obsahuje SPF 30. Akné sa po použití rýchlo stráca a počet nových sa výrazne znížil. Navyše má veľmi príjemnú vôňu, preto ho odporúčam a naďalej pri ňom zostávam.

Od: 

Vek: 20-29 roky

5

“ Top krém ”

Jednoznačne jediný krém, ktorý mne pomohol, pleť mám po ňom hladkú, je vidieť stiahnuté vyrážky a menej sa mi ich tvorí. Nemá rušivu vôňu, čo niektoré produkty proti akné mávajú. Ja len odporúčam a plánujem pri ňom ostať asi navždy 😊 Kristína Mas.

Odporúčané pre Vás

Zobraziť všetky články