All comments on :
Effaclar DUO (+) SPF 30

Korekčný krém uvoľňujúci póry proti nedokonalostiam pleti, stopám po akné a s ochranou pred UV žiarením.

3337875549493
Detaily k prípravku
Effaclar DUO (+) SPF 30 obrázok z {radu_Label}, od La Roche-Posay

3 recenzia

5.03

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ Zatiaľ najlepší krém na tvár ”

Skúšala som prípravky od výmyslu sveta, až kým mi kamarátka dermatologička neporadila tento krém. Odkedy som prešla na výrobky z rady Effaclar mám oveľa lepšiu pleť. Už po pár dňoch používania som ju mala viditeľne menej mastnú a dokonca aj make-up mi lepšie drží a "nežmolí sa" ako pri nanášaní na niektoré iné (a tiež značkové a drahé) hydratačné krémy. I keď sa mi ešte sem tam nejaký ten pupienok vyhodí (väčšinou pri zlej strave alebo nedostatku spánku), je to skôr sporadicky a nie sú tak zapálené a rýchlo sa sami zahoja. V lete používam Effaclar DUO SPF 30, počas zvyšných mesiacov Effaclar DUO.

Od: 

Vek: 20-29 roky

5

“ Dia ”

V priebehu troch dní mi tento zázrak vyhojil vyrážky, s ktorými som si nevedela rady už rok. Neskutočné sa z toho teším, a chystám sa nakúpiť si od La Roche-Posay aj make-up a ďalšie čistiace prostriedky. Effaclar DUO používam spoločne s čistiacim gélom, len tieto dva výrobky mi zachránili tvár :) konečne sa dokážem na seba pozerať v zrkadle bez toho, aby ma to rozplakalo.

Od: 

Vek: 30-39 roky

5

“ TOP krém ”

I napriek tomu že už mám dávno po 30 trápila ma problematická pokožka. Tento krém som si kúpila na radu kožnej lekárky a urobila som dobre. Už po týždni som videla zmeny na pokožke...bola čistejšia a dokonca i fľaky po akné boli menej viditeľné

    Odporúčané pre Vás

    Zobraziť všetky články