v_header-product_effaclar_2018_INT.jpg (LP52667) (LP21353)

Effaclar DUO (+) SPF 30

Korekčný krém uvoľňujúci póry proti nedokonalostiam pleti, stopám po akné a s ochranou pred UV žiarením pre pleť so sklonom k akné. Ochrana pred UV žiarením pre lepšiu korekciu závažných nedokonalostí pleti a stôp po akné. Všetky benefity opaľovacieho krému SPF 30 so senzorialitou denného krému vo sviežej textúre gél-krému.

“Effaclar duo”

Tento krém som sa rozhodla vyskusat a urobila som dobre. Už po týždni som videla zmeny na pokožke,bola čistejšia a dokonca i fľaky po akné boli menej viditeľné nadalej budem pouzivat a doobjednala som dalsie vyrobky dakujem za moznost to vyskusat urcite odporucam

Zistiť viac

  Prvý cielený krém proti akné, ktorý chráni pred faktormi okolitého prostredia, ako je UV žiarenie: zároveň hĺbkovo koriguje nedokonalosti pleti a stopy po akné.

  Spojenie antiaknóznych aktívnych látok posilnené technológiou proti dlhovlnnému UVA žiareniu a UVB žiareniu XL-PROTECT. Ochrana pred vonkajším podráždením na zmiernenie nedokonalostí pleti a lepšiu korekciu stôp po akné. Ideálny počas každodennej slnečnej expozície.

  40 ml tuba s aplikátorom a vonkajší obal

  Vlastnosti

  Pleť so sklonom k nedokonalostiam, stopy po akné.
  Pri každodennej expozícii UV žiareniu sa nedokonalosti pleti zhoršujú, čo môže viesť k hyperpigmentácii (objavujú sa červené alebo hnedé stopy).

  Korekčný krém uvoľňujúci póry proti nedokonalostiam pleti, stopám po akné a s ochranou pred UV žiarením:

  • XL-PROTECT™ SPF 30 UVA: filtračný systém UVB/UVA + antioxidačný komplex.
  • Procerad: pomáha chrániť pleť pred výskytom červených a hnedých škvŕn po akné.
  • Niacínamid: aktívna ingrediencia pre intenzívne upokojenie. Zmierňuje začervenanie.
  • LHA a kyselina salicylová pôsobia mikroexfoliačne bez toho, aby pleť dráždili.
  • Zinok PCA: zmierňuje sekréciu séba.

  Účinnosť prípravku

  Po 8 dňoch používania má 81 % žien pocit, že je ich pleť čistá. Po 4 týždňoch 89 % žien uvádza, že ich pleť vyzerá rovnomernejšie a 80 % žien udáva, že textúra pleti vyzerá vyhladene.*

  Testované v znečistenom prostredí: Úroveň znečistenia vzduchu AQI 120**

  • 83 % pleť je čistá
  • 84 % textúra pleti je vyhladená
  • 94 % príjemný pocit na pleti
  • 93 % pleť je hydratovaná
  • 67 % prípravok umožňuje lepšie kontrolovať problémy s pleťou
  • 71 % sa vďaka prípravku cíti sebavedomejšie


  * Protokol: 54 dobrovoľníkov belošského pôvodu, vek 18 až 40 rokov s mastnou aknóznou pleťou. 4 týždne - raz denne - tvár, sebahodnotiaci dotazník.
  ** Spotrebiteľský test v znečistenom prostredí: Čína; 60 ázijských mužov a žien vo veku 25 až 40 rokov s mastnou aknóznou pleťou (deklaratívne), dĺžka trvania aplikácie: 4 týždne; raz denne.

  Textúra & aplikácia

  Svieža textúra gél-krému pre upokojenie, hydratáciu a zmatnenie pleti. Textúra podporujúca komplianciu. Rýchlo sa vstrebáva, má nelepivý a nemastný finiš. Vynikajúci podklad pod make-up. Nekomedogénny. Príjemná a jemná aplikácia.

  Perfektný na letné obdobie. Nejde o opaľovací prípravok. Počas intenzívnej či dlhotrvajúcej slnečnej expozície na pleť naneste prípravok fotoprotekcie. Prípravok fotoprotekcie aplikujte opakovane a v dostatočnom množstve.

  Aplikujte na celú tvár ráno po vyčistení pleti EFFACLAR Čistiacim penivým gélom. Vyhnite sa okoliu očí. Naneste malé množstvo krému na špičku prsta. Krém medzi prstami zahrejte, uľahčí to jeho vstrebávanie bez toho, aby došlo k zaťaženiu pleti. Potom umiestnite ruky po stranách tváre a jemne masírujte čelo, postupujte od stredu tváre smerom do strán. To isté urobte v strednej časti tváre, postupujte od nosu smerom k lícnym kostiam. Nanášajte bruškami prstov, aby ste nemali nutkanie pupienky vytláčať.

  La Roche-Posay odporúča

  Vaša Effaclar rutina

  Priamo pre vašu pokožku

  Ingrediencie

  ImgIngredient_XL-PROTECT TM SPF 30 PF 10
  XL-PROTECT TM SPF 30 PF 10

  Referenčná technológia proti dlhovlnnému UVA, UVB žiareniu a poškodeniu v dôsledku ZNEČISTENIA.

  ImgIngredient_NIACINAMIDE
  NIACINAMIDE

  Iný názov pre vitamín B3: aktívne ingrediencie pre intenzívne upokojenie. Zmierňuje začervenanie.

  ImgIngredient_PROCERAD
  PROCERAD

  Pomáha chrániť pred vznikom červených a hnedých škvŕn. Zabraňuje vzniku stôp po akné.

  Naše záväzky

  Bezpečnostné štandardy ďaleko za medzinárodnými kozmetickými reguláciami